کارولینای آرامگاه آرمگاه سعدی شیراز شاعر

کارولینای: آرامگاه آرمگاه سعدی شیراز شاعر بزرگداشت سعدی شیخ اجل سعدی تصاویر از آرامگاه سعدی شیراز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری معمای پوستر مریل استریپ حل شد

سرانجام روشن شد انتشار پوستری از مریل استریپ با عنوان «او می‌دانست» که اشاره به ماجرای واینستین دارد، جهت انتقام گرفتن از این بازیگر بوده است.

معمای پوستر مریل استریپ حل شد

معمای پوستر مریل استریپ حل شد

عبارات مهم : پوستر

سرانجام روشن شد انتشار پوستری از مریل استریپ با عنوان «او می دانست» که اشاره به ماجرای واینستین دارد، جهت انتقام گرفتن از این بازیگر بوده است.

به گزارش مهر، انتشار پوستری از مریل استریپ در کنار هاروی واینستین که با عنوان «او می دانست» انتشار یافته بود، در هفته گذشته این پرسش را به وجود آورده بود که این پوستر از کجا آمده است؟

حالا یکی از افراد نیروی دریایی آمریکا به نام سابو راجع به خلق این پوسترها با گاردین صحبت کرده است.

این ارتشی دست راستی که هنرمندی از لس آنجلس است ادعا کرده این پوسترها را خلق کرده است تا جهت انتقادهای مریل استریپ از دونالد ترامپ از وی انتقام بگیرد.

سابو گفت این پوسترها را که مشمول بر تصویری از مریل استریپ در کنار هاروی واینستین تهیه کننده فاسد هالیوودی است درست کرده و نوار قرمزی روی چشم های او با عنوان او می دانست گذاشته که ارجاعی به این است که او از رسوایی جنسی واینستین در قبال زنان بازیگر خبر داشت.

سابو ۴۹ ساله گفته است او و دو همکارش کمپینی علیه استریپ به راه انداخته اند، چراکه او با بازی در فیلم «پست» نیز قصد داشت با ترامپ مبارزه کند. وی افزود: هنگامی که او به ما ضربه می زند باید خودش هم ضربه بخورد.

چندین پوستر از این تصویر روز سه شنبه در لس آنجلس پخش شده است بود که یکی از آنها هم نزدیک منزل استریپ چسبانده شده است بود و دیگری نیز نزدیک اتحادیه بازیگران و یکی نیز نزدیک کمپانی فاکس قرن بیستم که سازنده فیلم «پست» است قرار گرفته بود.

سابو گفته است در واقع نمی داند که آیا استریپ واقعا از این ماجراها خبر داشت یا نه و افزوده است: من که با او در یک اتاق نبودم و نمی توانم ۱۰۰ درصد بگویم، ولی فکر می کنم او می دانست.

این در حالی است که اخیرا رز مک گواین بازیگر که می گوید واینستین به وی تجاوز کرده است به استریپ جهت سکوت در این زمینه اعتراض کرده و گفته بود بانوی بزرگ هالیوود در برابر این ماجراها سکوت کرده بود. او بعد از این که اعلام شد زنان حاضر در مراسم گلدن گلوب در اعتراض به واکنش‌ها واینستین سیاه می پوشند تا با سکوت به این ماجرا اعتراض کنند، گفت: مسئله همان سکوت شماست. شما یک جایزه تقلبی را می پذیرید و هیچ واکنشی نشان نمی دهید. من از این دورویی متنفرم.

استریپ نیز که بازیگر چندین فیلمی بوده که تهیه کننده اش واینستین بوده اعلام کرد هیچ اطلاعی از این ماجراها نداشته هست. وی به تازگی با صدور بیانیه ای در پاسخ به مک گواین گفت از جرم های واینستین خبر نداشت؛ نه از دهه ۹۰ که وی به این بازیگر حمله کرده بود و نه در دهه های بعد که به دیگران تجاوز کرده بود. وی افزود: من عمدا سکوت احتیار نکردم، بلکه اطلاعی نداشتم.

در پاسخ به این مسایل نظرات مختلفی ارایه شد و چندین تحلیلگر اعلام کردند زنان نباید پاسخگوی خشونت مردان باشند. هایدی استیونز نیز در شیکاگو تریبیون نوشت: ما که پلیس نیستیم تا مراقب واکنش‌ها بد مردان باشیم.

روشن نیست این حملات به استریپ می تواند احتمال نامزدی وی جهت اسکار را کمرنگ کند یا خیر. وی در فیلم «پست» ساخته اسپیلبرگ در نقش کاترین گراهام ظاهر شده است که ناشر روزنامه واشنگتن پست بود و اجازه داد تا اسناد مربوط به واترگیت منتشر شود. این در حالی بود که خطر زیادی جهت تعطیل شدن روزنامه وجود داشت.

اسپیلبرگ و تام هنکس به تازگی اعلام کردند این فیلم یادآور دوران ترامپ و تلاش وی جهت وادار کردن مطبوعات به سکوت است.

مریل استریپ تقریبا یک سال پیش و در مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب علیه ترامپ صحبت کرده بود.

سابو که از نامی مستعار جهت معرفی خودش استفاده می کند، این پوسترها را به قیمت ۲۵ دلار در وب سایتش می فروشد.

معمای پوستر مریل استریپ حل شد

واژه های کلیدی: پوستر | اعتراض | بازیگر | بازیگران | مریل استریپ | دونالد ترامپ | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs